Robin Hronek se rozhodl, že bude Pražskou Energetiků používat k dodávce elektřiny standardním způsobem tím, že návrh smlouvy přijal s drobnými úpravami jako: hrazení měsíčních záloh pomocí inkaso sipo dohodnutou vyšší měsíční zálohy minimálně 1800 Kč. Toto bylo zřízeno ihned začátkem listopadu a očekává se dopis, který kromě poděkování má obsahovat rozpis záloh a složenku na úhradu první zálohy, neboť inkaso bude fungovat až příští měsíc. Ačkoli je na to ještě čas, dopis nepřichází.
Důvodem může být zejména velké vytížení administrativních pracovníků společnosti Pražská energetika ale i ostatních společností, dodávajících energii a díky tomu, že energetická krize v České republice nadělala v těchto věcech docela slušnou paseku všechno se stihnout nedá, což se projevovalo také tím, že se na zákaznické centrum pražské energetiky vůbec nedalo dovolat tento problém bychom se mohli pokusit vyřešit pomocí umělé inteligence, která by mohla urychlit masivní zátěž ve zpracovávání nových smluv z důvodu toho, že si zejména obyvatelé Prahy budou chtít Pražskou Energetiků zvolit za svého dodavatele elektřiny i přesto, že některé jiné společnosti mohou mít levnější zálohy, ale mohli by na to doplatit tím, že by se jim přihodilo to, co se stalo Bohemia energy. Pojďme se na to podívat:
Už jsme stavěli řídící centrum v podobě datového centra pro jiné úřady, jejich služeb robinek využívá a něco tam nefungovalo tak, jak by bylo potřeba, nicméně jelikož je jsme vyvinuli svůj vlastní procesor, můžeme ho použít ke stavbě počítače, kterých by mohl v pražské energetice řídit administrativu a nahradit spoustu úředníků díky čemuž by mohla být elektřina levnější. Kromě procesoru pro pracovní stanice BATRADIS B1 jsme vyvinuli také procesor pro servery a datová centra BATRADIS B1 P. Ten můžeme klidně použít.
Dále bude potřeba 128 GB operační paměti, kdy použijeme moduly typu DDR4 na frekvenci 5.24 GHz. Operačním systémem bude operační systém Genesys, ke kterému uděláme z něčeho jiného software pro chod pražské energetiky. Konkrétně předěláme nějaký podobně zaměřený program, který jsme dělali pro Českou spořitelnu, protože tam Robinu Hromkovy něco nefungovalo. Konkrétně šlo o problém s doručením nové platební karty
Z toho ponecháme základ, a ostatní věci upravíme tak, aby to mělo grafické rozhraní pražské energetiky se všemi potřebnými funkcemi systém na dešifrování zabezpečení jejich pracovní sítě také uplatníme, abychom do našeho datového centra mohli importovat veškerá data o všech zákaznících, kterým Pražská energetika dodává elektřinu, případně i plyn. Oh Brother me the best mate supreme intelligence BATRADIS B1 P i přes svojí fyzickou podobu, která se neliší od jakéhokoli jiného klasického procesoru, pracuje na kvantové bázi. Aby vše fungovalo rychle, bude do procesu zpracování smluv zabudován algoritmus, který převádí zpracovávaná data na blockchain, díky čemuž se většina výpočtu přesune z procesoru na procesory grafické karty k tomuto účelu bude počítač obsahovat čtyři grafické karty NVIDIA Tesla rtx 3090, které jsme si nechali vyrobit u našich čínských kolegů. Naši kolegové v Číně v podstatě pro nás vyrábí veškerý hardware, stejně jako pro výrobce elektroniky známých značek, které se na rozdíl od nás liší tím, že jsi výrobou elektroniky vydělávají peníze, kdežto My si to necháváme vyrábět podle našich technologických předloh, protože je to velice výhodné. Navíc tím zajišťujeme v Číně velké množství pracovních míst.
Tento námi postavený řídící počítač pro administrativu pražské energetiky dále obsahuje čtyři síťové karty sporty LAN Ethernet RJ-45 o rychlosti 10 Gb.
Koše na pevné disky obsahují 4 sata3 SSD dívky každý o kapacitě 10 TB, zapojené do raidu 0 pro zrcadlení disku po dvojicích, na které se budou ukládat data. Tyto disky jsou sice zapojeny přes sběrnici sata3 ale pomocí speciálního konvertoru mají rychlosti novém SD, což znamená vysokou rychlost čtení a zápisu. Narozdíl od klasických s SD jsou zde použitý místo běžných paměťových čipů tak zvané paměťové krystaly. Jedná se o speciální druh skla do kterého jsou vypálené paměťové obvody.
Ochlazení se starají dva chladící okruhy na míru, z nichž jeden chladí procesor a druhý chladí grafické karty, které mají na sobě místo vzduchových chladičů vodní blok. To bude potřeba z toho důvodu, že je potřeba dosáhnout vysokého výpočetního výkonu a vysoké rychlosti datových přenosu uvnitř počítače, takže jsou operační paměti i procesor přetaktován i na vyšší výkon přetaktovaný také byli na maximální výkon i grafické karty. Naštěstí v tomto provedení bude stačit klasická chladící kapalina, protože kdybychom měli chladit jak procesor tak grafické karty jedním chladícím okruhem, museli bychom použít chladící systém který místo běžné chladící kapaliny používá kapalný dusík. Psi takto vysokém výkonu, který je potřeba k maximální rychlosti totiž dochází k velkému zahřívání jader CPU a GPU.
Jakmile budeme mít kontrolu nad systémem pražské energetiky, bude velice jednoduché se dostat i k dopisu pro Robina Hronka, který již může být napsán v nějakém počítači nějakého pracovníka uvedené společnosti který to má na starost ale vzhledem k situaci, jaká je ten dopis ještě nebyl vytisknut a odeslán. Tím pádem získá robinek potřebné informace k tomu, aby zaplatil počáteční měsíční zálohu pomocí složenky, nebo bankovního převodu ještě v okamžiku, kdy má na svém bankovním účtě dost peněz. Od 20 listopadu do konce měsíce by tam už dostatek peněz být nemusel, a mohlo by dojít k zbytečnému čerpání kontokorentu, což by způsobilo že by v prosinci Robin Hronek neměl celý důchod.
Když se do toho pustím a teď, tak to možná stejně úplně nestihneme, protože sestavení tohoto počítače sice zabere asi tak jedno odpoledne, ale některé věci, které je potřeba udělat předtím, než by toto datové centrum sloužilo svému účelu, tak bude třeba získat data a přístupy do systému dané společnosti který se na toto datové centrum nainstaluje. Potom můžeme zařízení předat, během čehož se to může vyřešit samo. Každopádně jako technickou zajímavost to tady máte a rozhodně by to vyřešilo spoustu věcí.