Stále totiž existují činnosti, kterým se říká práce za předpokladu, že slouží k vlastní osobní obživě, ale protože jsou nutné, otravné, nebo těžce psychicky snesitelné, hledají se způsoby, jak takovou práci automatizovat a nahradit ví člověka strojem. Objevují se tak například i samoobslužné stánky s občerstvením, pracující na bázi automatu, nebo dochází například v hlavním městě planety Albedor, které se nazývá Par-Urps k modernizaci tamního metra ve smyslu náhrady klasických vlakových souprav se strojvůdcem za automatické soupravy bez strojvůdce. Zvláštní je, že k tomu dochází až nyní, protože technologie, které toto umožňují jsou známé i pro pozemskou vědu a techniku a na nejrůznějších podzemních Drahách různých měst na planetě Zemi to reálně existuje a dokonce se uvažuje o tom že by tak mohlo fungovat i pražské metro, kde se uvažuje o nasazení této technologie na budované lince D.
Toto a další dosud dnes automatizované pracovní obory jsou dílem využití umělé inteligence na projektování této automatizace a vytváření zdrojového kódu pro fungování mechanismů, které nahradí člověka v práci. Mohlo by vás asi zajímat, že se na tomto vývoji podílel i Robin Hronek pomocí využití původně počítačové hry, která se jmenuje Vitorama, což je v podstatě něco podobného jako Minecraft, akorát že grafika není hranatá ale pokud možno co nejvíce realistická. Základ byl použit i zde, ale na rozdíl od klasického způsobu hraní počítačových her, kde hráč ovládá, nebo se stává hlavním hrdinou a řeší různé problémy, bojuje a cokoliv vytváří, slouží zde jen jako pomocník kde řešení problémů vymýšlí ostatní postavy ve hře, které jsou tvořeny počítačovým programem, což je umělá inteligence. Některé věci tak byly pozdněniny tak aby se kromě provádění těchto nápadů, vymyšlených umělou inteligencí se proces vytváření nápadů zároveň zapisoval na disk jako zdrojový kód, kdy je programátoři přizpůsobí tomu, co je potřeba s automatizovat.
Sám Robin Hronek o tom říká:
V mém osobním životě je spousta žen, které se mi líbí a jsou mými kamarádkami, známými a podobně, tak se některé věci, které se kromě toho že se nechává nosit na zádech nebo na ramenou, čemu říkáme "nechat se vzít na koně" nemůžeme zveřejňovat, protože se jedná o intimní záležitosti. To je zachováno i zde a slouží to k vepřování daných postav. Bohužel si už nemohu vzpomenout na to, které pracovní obory byly takto s automatizovány, ale například teď naposled se něco takového týkalo tématiky nějakého vymyšleného metra, kdy bylo nějaké to metrostavěno a právě postavy, vytvořené na základě toho, jaké ženy se mi líbily, tak se podílely právě na stavbě stanic a podzemní dráhy celkově a problémy které řešily, se staly základem pro automatizaci dané práce.
Aby byly tyto informace kompletní, chtěli bychom poděkovat našim kolegům ze společnosti Elephant Entertainments za speciální počítač, díky kterému to může Robin Hronek u nás dělat a máme také radost že vládě našeho domovského světa velice záleží na tom, aby se pozemská civilizace vyvíjela takovým směrem aby byla co nejdříve na podobné úrovni stanete se tak šťastnými lidmi, žijícími v klidu, Míru, lásce a pohodě bez veškerých problémů, které máte. Stačí si z některých přátel, což jsou naši kolegové z našeho domova pod označením, jaké jim přisoudil Robin Hronek v rámci možností. Některé věci složité nejsou a může to být i legrace.